توافقنامه و قوانین

استفاده از خدمات آراز هاست، به معنی قبول داشتن کلیه قوانین و مقررات می باشد، لذا مطالعه تمامی بند های آیین نامه الزامی می باشد.

* شماره ۱ : آراز هاست متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات معرفي شده را به سفارش متقاضي به ثبت رسانده و در اسرع وقت برای مشتری ارسال نماید.

* شماره ۲ : مسئولیت حفظ و نگهداری از کلمه عبور سرویس خریداری شده و بخش پرتال کاربری به عهده کاربر می باشد و این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در برابر سوء استفاده از کلمه عبور توسط سایرین را ندارد.

* شماره ۳ : آراز هاست جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات مندرج در فرم بخش ثبت نام را به روز نگه دارید، مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل صحیح و شماره تلفن همراه، کاربرانی که این مورد را رعایت نکنند و پس از دریافت سرویس پروفایل خود را به غلط ویرایش کنند سرویس آن ها مسدود خواهد شد.

* شماره ۴ : با توجه به شرایط بسیار نامناسب بین المللی، در صورتي كه پس از تحویل سرویس یه مشتری، به هر علتي (بين المللي یا داخلي) كه از اراده این مرکز خارج باشد و در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه آراز هاست نخواهد بود و عودت مبلغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد، از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند تحریم، هک، پديده هاي مخرب جوي، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركت هاي خارجي فراهم كننده خدمات و . . . اشاره نمود.

* شماره ۵ : آراز هاست از ارائه سرویس به مشتریانی که در ابتدای سفارش مشخصات کاربری آنان ناقص است معذور است.

* شماره ۶ : مشتریان نباید چند اکانت کاربری در آراز هاست ایجاد کنند، در صورت مشخص شدن این تخلف همه اکانت ها به همراه سرویس ها مسدود می شود. در صورتی که به اکانت خود دسترسی ندارید جهت بازیابی آن با ما در ارتباط باشید.

قوانین ارتباط با پشتیبانی از طریق تیکت ، ایمیل ، تلفن

* شماره ۱ : پشتيباني ما فقط در حد مشکلات فنی سرور و میزبانی سایت شما مي باشد، لذا هيچ گونه پشتيباني در مورد آموزش و رفع مشکلات نرم افزاری ارائه نمی شود، البته آراز هاست حداکثر تلاش خود را در جهت همکاری با مشتری می نماید.

* شماره ۲ : موارد فنی که نیاز به بررسی دقیق دارد فقط از طریق تیکت پاسخ داده می شود، لذا کاربران در زمانی که مشکلی دارند فقط و فقط از طریق تیکت با ما در ارتباط باشند.

* شماره ۳ : کاربر در طول ارتباط با واحد پشتیبانی ضمن حفظ ادب باید منتظر باشد تا مشکل پشگیری شود، در مواردی که تاخیر ایجاد می شود تیکت نباید توسط مشتری دائما به روز شود.

* شماره ۴ : در صورتی که کاربر در بخش تیکت اقدام به بی احترامی و فحاشی کند کلیه سرویس های مشتری مسدود شده و هزینه ای عودت نمی شود همچنین تیکت به واحد پلیس فتا ارجاع داده می شود و مشتری باید بابت بی احترامی جواب گو باشد.

* شماره ۵ : آراز هاست از پاسخ به مشتریانی که اطلاعات کاربری خود را به غلط وارد نموده اند معذور است.

* شماره ۶ : در صورتی که تیکت ارسال می کنید بلافاصله همان موقع تماس تلفنی نگیرید و اعلام نکنید، تیکت ها به روئت ما می رسند و نیازی به تماس تلفنی ندارد.

* شماره ۷ : ایمیل درج شده در سایت فقط جهت اسفاده ضروری می باشد، در صورتی که کاربر مشکل خود را ایمیل نماید و یا ایمیل های دریافت شده از آراز هاست را Reply کند پاسخی دریافت نخواهد نمود.

قوانین پرداخت فاکتور

* شماره ۱ : کاربران موظف اند فاکتور های خود را به موقع قبل از رسیدن به تاریخ سررسید پرداخت نمایند، در غیر این صورت مطابق با نوع خدمات، سرویس آنان لغو خواهد شد.

* شماره ۲ : کاربران سعی کنند همیشه فاکتور های پرداختی را از بخش فاکتور اتوماتیک و به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

* شماره ۳ : در صورتی که مشتری فاکتور تمدید دامنه خود را به موقع پرداخت نکند حتی ۱ روز پس آن دامنه به صورت خودکار لغو می شود و فعال شدن آن مطابق با پرداخت جریمه های بین المللی خواهد بود.

* شماره ۴ : در صورتی که مشتری فاکتور تمدید هاست خود را به موقع پرداخت نکند، ۱ روز پس از سررسید سرویس مسدود خواهد شد و در صورتی که تا ۱۵ روز بعد فاکتور پرداخت نشود سرویس مشتری به طور کامل حذف خواهد شد، بدیهیست این مرکز پس از آن مسئولیتی در ارائه بک آپ های گذشته به مشتری ندارد.

* شماره ۵ : در صورتی که مشتری فاکتور تمدید نمایندگی هاست خود را به موقع پرداخت نکند، ۱ روز پس از سررسید سرویس مسدود خواهد شد و در صورتی که تا ۳۰ روز بعد فاکتور پرداخت نشود سرویس مشتری به طور کامل حذف خواهد شد، بدیهیست این مرکز پس از آن مسئولیتی در ارائه بک آپ های گذشته به مشتری ندارد.

* شماره ۶ : در صورتی که مشتری فاکتور تمدید سرور مجازی خود را به موقع پرداخت نکند، ۱ روز پس از سررسید سرویس مسدود خواهد شد و در صورتی که تا ۳ روز بعد فاکتور پرداخت نشود سرویس مشتری به طور کامل حذف خواهد شد.

* شماره ۷ : تاکید می شود در صورتی که اکانت کاربر به دلیل عدم پرداخت از روی سرور حذف شود آراز هاست مسئولیتی در ارائه فایل بک آپ به مشتری ندارد.

* شماره ۸ : در صورتی که سرویس مشتری به دلیل عدم پرداخت بدهی مسدود شود، رفع آن فقط با پرداخت هزینه کامل میسر است و کاربر حق اعتراض ندارد.

* شماره ۹ : در صورتی که فاکتور های مشتری در هر ماه سررسید شده و مشتری با تاخیر بپردازد و این امر ۳ بار اتفاق بیفتد سرویس مشتری ۲۴ ساعت مسدود می شود و در صورت تکرار در سررسید بعدی سرویس کلا غیر قابل تمدید خواهد شد.

» شماره ۱۰ : مشتریانی که برای آنان مشکلات مالی پیش می آید باید قبل از سررسید اطلاع دهند تا مذاکره انجام شود.

قوانین برگشت هزینه

* شماره ۱ : کلیه سرویس های این مجموعه (به غیر ثبت و تمدید دامنه) دارای ۱ تا ۷ روز گارانتی برگشت هزینه با ذکر دلیل قانع کننده است.

* شماره ۲ : سرویس هایی که به دلیل تخلف و یا شکایت مسدود شده باشند برگشت هزینه برای آن ها مقدور نمی باشد.

* شماره ۳ : در صورتی که برای برگشت هزینه موافقت می شود، وجه در روز ۵ شنبه نزدیک به انتهای ماه میلادی به حساب مشتری واریز خواهد شد. این مورد جهت جلوگیری از قوانین پولشویی می باشد.

* شماره ۴ : کاربرانی که اقدام به بی احترامی نمایند هزینه سرویس آنان عودت نخواهد شد.

…………………………….. قوانین تخصصی محصولات……………………………….

قوانین ثبت و مدیریت دامنه

* شماره ۱ :  مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است، آراز هاست پس از ثبت دامنه براي متقاضي، هيچ گونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

* شماره ۲ : دامنه پشتیبانی خاصی ندارد و پس از ثبت آن مشخصات پنل بین المللی به مشتری ارائه می دهد که ثبت کننده مالک قانونی آن می باشد. مشتری از طریق کنترل پنل می تواند دامنه خود را مدیریت کند.

قوانین میزبانی وب ( هاست و نمایندگی هاست)

* شماره ۱ : مشتری موظف است در طول مدت استفاده از خدمات، به هنگام رد و بدل كردن فايل ها به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد.

* شماره ۲ : کاربراني که اقدام به انتشار تصاوير يا مطالب مستهجن، غیر اخلاقی نمايند و يا به مقامات ايران و اديان توهين کنند و يا سعي در ايجاد اختلال و نفوذ به سرویس نمايند به سرعت غير فعال خواهند شده و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.

* شماره ۳ : این مرکز حق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور استفاده نمود و از سيستم سوء استفاده نمود را قطع (suspend) نمايد.

* شماره ۴ : در صورتی که سایت شما به هر دلیلی زیر حملات DDOS و یا مشابه قرار بگیرد، آراز هاست نسبت به مسدود کردن سایت اقدام می کند و تا زمانی که حملات ادامه داشته باشد سایت در حالت معلق باقی می ماند، در صورتی که این امر ۲ بار اتفاق بیفتد سرویس مشتری می بایست سرویس را تخلیه نماید.

* شماره ۵ : در صورتی که سایتی بیش از حد مجاز از قدرت CPU استفاده کند که به سایر سایت های روی سرور فشار بیاورد که منجر به قطع شدن آن ها شود، این مرکز نسبت به مسدود کردن بی درنگ سایت مذکور اقدام می نماید و پیشنهاد به گرفتن سرویس با امکانات بالاتر را می دهد.

* شماره ۶ : در صورتی که از سازمان ف.یلترینگ کشور نامه ای مبنی بر مسدود کردن سایت خاصی دریافت شود، نیک سرور بلافاصله سایت اعلامی را مسدود خواهد کرد و مشتری طبق قوانین باید وضعیت را از طریق سازمان مربوطه برطرف کند.

* شماره ۷ : به هيچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهيد نمود، در صورت مشاهده توسط مانیتورینگ یا اخطار دیتاسنتر سایت مذکور به سرعت مسدود خواهد شد.

* شماره ۸ : آراز هاست از کلیه اکانت های هاست هر جمعه بک آپ گیری کرده و برای امنیت بهتر به دیتاسنتر دیگری منتقل می شود، اما با توجه به اتوماتیک بودن این امر توسط سرور احتمال بروز خطا وجود دارد لذا کاربر نیز موظف هست در صورتی که اطلاعات ارزشمند دارد خودش دستی بک آپ گرفته به محل دیگری منتقل کند. بدیهیست در صورت بروز مشکل و عدم ارائه بک آپ مسئولیتی متوجه آراز هاست نمی باشد.

* شماره ۹ :

قوانین سرورهای مجازی

* شماره ۱ : از سرور های مجازی بک آپ گیری نمی شود و مشتری موطف است در زمان های لازم از سرویس بک آپ تهیه نماید، بدهیست در صورت از دست رفتن اطلاعات به هر دلیل هیچ گونه مسئولیتی متوجه نیک سرور نمی باشد.

* شماره ۲ : دانلود تورنت، اسکن شبکه، حمله به سایر سرویس ها، ارسال اسپم با سرور مجازی ممنوع است، در صورتی که کاربر تخلف کند و از دیتاسنتر اخطارAbuseدریافت شود، سرویس مشتری بار اول ۲۴ ساعت معلق خواهد شد و در صورت تکرار سرویس به صورت کامل مسدود خواهد شد و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

* شماره ۳ : در صورتی سرویس مشتری به دلیل مصرف بالای پهنای باند مسدود شود، مشتری موظف است هزینه پهنای باند اضافی را پرداخت نماید سپس سرور روشن خواهد شد.

* شماره ۴ : در صورتی که در سرور ها قطعی به وجود آید که مشخص باشد اشکال از طرف آراز هاست است، به میزان قطعی به سررسید ماهیانه مشتری اضافه خواهد شد. مواردی از قبیل هنگ بودن سرور مشتری و بلاک شدن آی پی جزء این دسته از موارد به شمار نمی آیند.